DORADZTWO | ANTYKI | SZTUKA WSPÓŁCZESNA

We współczesnych czasach świat dzięki internetowi pozwala nam na poszukiwanie w nim wszelkich ofert. Niestety często brak czasu lub wiedzy z danej dziedziny nie pozwala nam na wyszukanie szczególnie ciekawych perełek. Dlatego jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doradzić Państwu w dziedzinach w których czujemy się kompetentni.

ANTYKI | SZTUKA WSPÓŁCZESNA

Doradzamy przy zakupie dzieł sztuki współczesnej (obrazy, porcelana, platery i srebra), antyków (meble, zegary, porcelana, platery i srebra). Na co warto zwrócić uwagę i co warto wiedzieć. Możemy również doradzić w kwestii renowacji. Dzeła sztuki, unikatowe przedmioty współczesne, bądź z historią tworzą niepowtarzalną atmesferę wnętrz. Warto w nie inwestować nie tylko dla ich uroku, ale również traktując je jako inwestycję. Łączenie nowego ze starym to wyzwanie, ale zawsze tworzy wyrafinowaną przestrzeń użytkową. Pamiętając, że liczy się jakość, a nie ilość otrzymamy wnętrza harmonijne i spójne.

.

MEISSEN

.

MEISSEN

.

MEISSEN

MEISSEN ROSE FILIŻANKI I TALERZYKI

Filiżanki

MEISSEN WAZON KOLEKCJA EKSKLUZYWNA

Filiżanki

MEISSEN WZÓR CEBULOWY FILIŻANKI

Zegar

MEISSEN TALERZE VIDE-POCHE I WAZON

Zegar

MEISSEN BERLIN ESPRESSO

Zegar

MEISSEN BERLIN KUBKI

Filiżanki

ĆMIELÓW FIGURKA RELAKS

Karafka z kieliszkami

ĆMIELÓW FIGURKA UPADŁA

Cukiernica

ĆMIELÓW PIŁSUDSKI

Meble

KARAFKA Z KIELISZKAMI ART DECO

Karafka z kieliszkami

CUKIERNICA SKRZYNKOWA NORBLIN

Cukiernica

KOMPLET MEBLI BIEDERMEIER

Meble

ZEGAR GUSTAV BECKER

Zegar

FILIŻANKI ROSENTHAL

Filiżanki

DOM | MIESZKANIE

Budowa domu, kupno mieszkania, remont, decyzje które warto skonsultować przed a także po. Aby dobrać do swoich potrzeb mieszkanie lub dom trzeba jasno określić swoje oczekiwania, styl życia, możliwości finansowe. Często nam się wydaje, że sami bez problemu jesteśmy w stanie ocenić swoją sytuację, jednak często brak nam obiektywnego spojrzenia, co w efekcie może prowadzić do problemów finansowych lub niepotrzebnego stresu. Błędem wielokrotnie pojawiającym się jest niedoszacowanie inwestycji, co skutkuje wieloletnią niekończącą się budową. Warto więc zastanowić się nad skorzystaniem z naszej usługi dostosowania inwestycji do możliwości i potrzeb, co zaowocuje mniejszym poziomem stresu w przyszłości. Funkcjonalność pomieszczeń jest kluczowa i nie zawsze ilość metrów kwadratowych przekłada się na lepszy komfort życia.

OBIEKTY KOMERCYJNE

W zakresie funkcjonalności i estetyki obiektów komercyjnych przed zakupem a także po.

DIAMONDS | AGNIESZKA MAGIERA INTERIORS

Podpis